אוהל אבלים להשכרה

תוכן עניינים
השכרת אוהלים וציוד לאירועים ואבלים - Tents4u

מבצע!!! השכרת אוהלים לכל מטרה במחיר הזול בארץ!

מחירון - השכרת אוהלים וציוד לאירועים ואבלים

אוהל אבלים להשכרה

השכרת סוכת אבלים 3X3 מ' ל-10 איש
מחיר הכי זול בארץ!
 • סוכת אבלים / אוהל PVC ברמה גבוהה נקי ובמצב מצויין
 • 10 כיסאות
 •  שולחן
 • כולל פירוק והרכבה ברמה גבוה ושמירה על סביבת העבודה נקייה

אוהל אבלים להשכרה

השכרת סוכת אבלים 3X6 מ' ל-30 איש
מחיר הכי זול בארץ!
 • סוכת אבלים / אוהל PVC ברמה גבוהה נקי ובמצב מצויין
 • 30 כיסאות
 • 3 שולחנות
 • שרשרת תאורה לאורך כל האוהל
 • מיחם
 • כולל פירוק והרכבה ברמה גבוה ושמירה על סביבת העבודה נקייה

אוהל אבלים להשכרה

השכרת סוכת אבלים 4X6 מ' ל-50 איש
מחיר הכי זול בארץ!
 • סוכת אבלים / אוהל PVC ברמה גבוהה נקי ובמצב מצויין
 • 50 כיסאות
 • 6 שולחנות
 • שרשרת תאורה לאורך כל האוהל
 • מיחם
 • כולל פירוק והרכבה ברמה גבוה ושמירה על סביבת העבודה נקייה

אוהל אבלים להשכרה

השכרת סוכת אבלים 10X4 מ' ל-70 איש
מחיר הכי זול בארץ!
 • סוכת אבלים / אוהל PVC ברמה גבוהה נקי ובמצב מצויין
 • 70 כיסאות
 • 8 שולחנות
 • שרשרת תאורה לאורך כל האוהל
 • מיחם
 • כולל פירוק והרכבה ברמה גבוה ושמירה על סביבת העבודה נקייה

אוהל אבלים להשכרה

השכרת סוכת אבלים 10X5 מ' ל-80 איש
מחיר הכי זול בארץ!
 • סוכת אבלים / אוהל PVC ברמה גבוהה נקי ובמצב מצויין
 • 80 כיסאות
 • 9 שולחנות
 • שרשרת תאורה לאורך כל האוהל
 • מיחם
 • כולל פירוק והרכבה ברמה גבוה ושמירה על סביבת העבודה נקייה

אוהל אבלים להשכרה

השכרת סוכת אבלים 12X5 מ' ל-100 איש
מחיר הכי זול בארץ!
 • סוכת אבלים / אוהל PVC ברמה גבוהה נקי ובמצב מצויין
 • 100 כיסאות
 • 12 שולחנות
 • שרשרת תאורה לאורך כל האוהל
 • מיחם
 • כולל פירוק והרכבה ברמה גבוה ושמירה על סביבת העבודה נקייה
מומלץ להוסיף בתוספת תשלום:
 • מקרר ₪300
 • מיחם נוסף ₪60
 • מאוורר (בהתאם לעונה) ₪100
 • מצנן ₪400
 • תנור חימום ₪200
 • תוספת כיסאות מיוחדים לאבלים ₪10 ליח'

תוכן זה נכתב ע"י Tents4U – השכרת אוהלים וציוד לאירועים ואבלים

 

בתקופות של פטירת יקיריהם, משפחות פונות לאוהלי אבלים כדי לחלוק כבוד ולספק מקום לאנשים להתאסף ולהתאבל. השכרת אוהל אבלים היא אפשרות נוחה וחסכונית שיכולה לסייע במתן אווירה נוחה לכיבוד הנפטר. פוסט זה ידון בתהליך השכרת אוהל אבלים, היתרונות בכך, ושיקולים שכדאי לזכור תוך כדי.

תהליך השכרת אוהל אבלים

תהליך השכרת אוהל אבלים הוא די קל ופשוט. הצעד הראשון הוא ליצור קשר עם חברת השכרה או ספק אוהלים באזור מגוריכם ולדון בפרטי האירוע שלכם כמו גודל, משך וכל בקשה מיוחדת. לאחר שדניתם בפרטים, תצטרכו לשלם את דמי השכירות ולחתום על הסכם. לאחר השלמת פעולה זו, חברת ההשכרה תספק את האוהל למקום שצוין ותקים אותו.

יתרונות השכרת אוהל אבלים: יש כמה יתרונות להשכרת אוהל אבלים לאירוע שלכם. ראשית, זה מבטל את הצורך של בן משפחה או חבר לספק את המרחב, דבר שעלול להיות קשה וסוחט רגשית. בנוסף, אוהל שכור מספק אווירה רשמית יותר, המאפשר לבני משפחה וחברים לחלוק כבוד בצורה מכובדת. לבסוף, השכרת אוהל היא אופציה משתלמת, מכיוון שהיא בדרך כלל עולה הרבה פחות מרכישת אוהל על הסף.

שיקולים שכדאי לזכור: לפני שאתם מחליטים לשכור אוהל אבלים, יש לזכור כמה שיקולים. ראשית, תצטרכו לשקול את גודל האוהל והאם הוא יתאים למספר האנשים שמשתתפים באירוע. בנוסף, כדאי לשקול את מיקומו של האוהל והאם הוא קרוב מספיק כדי לספק גישה נוחה למשתתפים. לבסוף, תצטרכו לשקול את משך האירוע והאם תקופת השכירות מספקת. בסך הכל, השכרת אוהל אבלים היא אופציה נוחה וחסכונית למשפחות המבקשות לכבד את פטירתו של אדם אהוב. אם תפנו את הזמן לשקול את הגורמים השונים, תוכלו להבטיח שהאירוע שלכם יהיה אירוע בטוח ומכובד.

יתרונות השכרת אוהל אבלים

בנוסף להטבות שכבר צוינו, ישנם כמה יתרונות נוספים של השכרת אוהל אבלים שכדאי לקחת בחשבון. ראשית, השכרת אוהלים מייתרת את הצורך של המשפחה לרכוש או לאחסן אוהל יקר, וחברת השכרה יכולה לספק מגוון גדלים וסגנונות שונים שיתאימו לאירוע. שנית, חברת השכרה יכולה גם לספק שירותים נוספים כמו קייטרינג, ריהוט וקישוטים, המאפשרים למשפחה להתמקד בכיבוד הנפטר. לבסוף, לחברת השכרה מקצועית תהיה גם ניסיון בהקמה והורדה של אוהלים, תוך הקפדה על התנהלות תקינה ויעילה של האירוע. בסך הכל, השכרת אוהל אבלים היא דרך מצוינת לספק מקום בטוח ומכובד לטקס אזכרה או הלוויה. על ידי הקדשת זמן לשקול את הגורמים השונים, משפחות יכולות להבטיח שהאירוע שלהן יצליח וכי יקירם יזכה בכבוד.

שיקולים בעת השכרת אוהל אבלים

כאשר שוכרים אוהל אבלים, יש לקחת בחשבון כמה דברים. ראשית, גודל האוהל צריך להתאים למספר האורחים הצפוי. חשוב להקפיד שהאוהל יהיה גדול מספיק עבור כל האורחים, כמו גם כל קישוט או רהיט שישמש. שנית, יש לקחת בחשבון את סוג האוהל. בהתאם למיקום ומזג האוויר, ייתכן שיהיה צורך באוהל עם דפנות וגג. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון את עלות ההשכרה. בהתאם לגודל, לעיצוב ולשירותים הנוספים הניתנים, עלות השכרת אוהל אבלים יכולה להשתנות משמעותית. חשוב לוודא שחברת ההשכרה מספקת מחיר תחרותי ושכל השירותים הנוספים כלולים במחיר. לבסוף, יש לבקש מחברת ההשכרה לספק אסמכתאות וסקירות כדי לוודא שהן אמינות ואמינות. אוהלי אבלים מספקים דרך מצוינת לארח טקס אזכרה או הלוויה מכבדים ומכובדים. על ידי הקדשת זמן להשוות בין חברות השכרה ולהתחשב בגורמים השונים, משפחות יכולות להבטיח שהאירוע שלהן יצליח וכי יקירם יזכה לכבוד הולם. כמו כן, היתרונות של השכרת אוהל אבלים, כמו הנוחות שלא צריך לרכוש או לאחסן אוהל, כמו גם השירותים הנוספים שניתן לספק, הופכים אותו לאופציה אטרקטיבית עבור משפחות רבות.

סוגי אוהלי אבלים להשכרה

כאשר שוכרים אוהל אבלים, חשוב להתייחס לסוג האוהל המתאים ביותר לאירוע. ישנם מספר סוגים שונים של אוהלים זמינים, כולל אוהלים מסורתיים, אוהלים מתנפחים ואוהלי חופה. אוהלים מסורתיים הם הסוג הנפוץ ביותר של אוהל אבלים, והם מספקים הגנה מצוינת מפני פגעי מזג האוויר ועדיין מאפשרים זרימת אוויר. אוהלים מתנפחים מושלמים לאירועים קטנים יותר, מכיוון שהם קלים וקלים להתקנה. לבסוף, אוהלי חופה נהדרים לאירועים בחוץ, מכיוון שהם מספקים הגנה מסוימת מפני השמש והגשם. לא משנה איזה סוג אוהל נבחר, חשוב לקחת בחשבון את מספר האורחים, המיקום ומזג האוויר ועלות ההשכרה. זה יבטיח שאוהל האבלים יהיה הבחירה המושלמת לאירוע. בנוסף, משפחות צריכות תמיד לחקור את חברת ההשכרה ולבקש התייחסויות וביקורות כדי להבטיח שהן אמינות ואמינות. בהכנה נכונה, השכרת אוהל אבלים יכולה להפוך את האזכרה או הלוויה לאירוע מכובד ומכבד.

השכרת אוהל אבלים היא אופציה נוחה וחסכונית למשפחות בעתות שכול. תהליך השכרת אוהל קל יחסית, והיתרונות בכך הם רבים. כל עוד משפחות יקפידו על השיקולים שנדונו בפוסט זה, הם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהאוהל יספק אווירה מכבדת לכבוד יקירם האבוד.

זקוקים לאוהל אבלים ללוויה או לאירוע מיוחד אחר? אל תסתכל רחוק יותר משירותי השכרת אוהלי אבלים שלנו. אנו מספקים אוהלים מפוארים המתאימים לאירועים רשמיים מכל הסוגים. האוהלים שלנו מגיעים במגוון גדלים, סגנונות וצבעים וזמינים להשכרה במחירים מעולים. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על שירותי השכרת אוהלי אבלים שלנו.

בחירת האוהל הנכון להשכרה

כשזה מגיע לבחירת אוהל אבלים להשכרה נכון, יש כמה גורמים שיש לקחת בחשבון. גודל האוהל יהיה תלוי במספר האנשים שאתה מתכנן לארח. כדאי לקחת בחשבון גם את סוג האירוע והאווירה שתרצו ליצור. האוהלים שלנו מגיעים במגוון סגנונות וצבעים וניתן להתאים אותם לצרכים שלך. אנו מציעים גם מגוון שירותים, כגון חימום ומיזוג אוויר, תאורה ומערכות סאונד, שניתן להוסיף לחבילה שלך.

הפק את המקסימום מאוהל האבלים: לאחר שבחרתם את האוהל המושלם לאירוע שלכם, חשוב להפיק ממנו את המקסימום. ראשית, החליטו כיצד תקשטו את האוהל. זה צריך להיקבע לפי סוג האירוע והאווירה שאתה רוצה ליצור. אתה יכול לבחור לתלות באנרים, זרים או קישוטים אחרים מהתקרה. בנוסף, ניתן להוסיף כיסאות, שולחנות וריהוט אחר כדי ליצור אווירה נוחה. לבסוף, ייתכן שתרצה להוסיף נגיעות מיוחדות כגון נרות, פרחים או קישוטים אחרים כדי להראות את הכבוד שלך ולכבד את אלה שעברו.

שקט נפשי: כשאתה בוחר בשירותי השכרת אוהלי אבלים שלנו, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהאירוע שלך יצליח. האוהלים שלנו נועדו לספק סביבה בטוחה ונוחה לאורחים שלכם. אנו מצייתים לכל תקנות הבטיחות ומשתמשים רק בחומרים האיכותיים ביותר כדי להבטיח את שביעות רצונך. כמו כן, אנו מעסיקים אנשי מקצוע מנוסים שיעזרו לכם בהקמה והסרה של האוהל. עם שירותי השכרת אוהלי אבלים שלנו, תוכלו לסמוך על כך שהאירוע שלכם יצליח.

שביעות רצון לקוחות: בהשכרת אוהל אבלים, שביעות רצון הלקוחות היא בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו מבינים שתכנון אירוע יכול להיות תהליך מלחיץ, ואנו שואפים להפוך אותו לקל וללא מתח ככל האפשר. צוות אנשי המקצוע המנוסים שלנו זמין לענות על כל שאלה או חשש לאורך כל התהליך. נשמח לספק גם שירותים נוספים כמו ניקוי אוהלים ואחסנה על מנת להבטיח את שביעות רצונכם. עם השירות והמוצרים האיכותיים שלנו, אתה יכול לסמוך על כך שהאירוע שלך יצליח.

מחירים נוחים

בהשכרת אוהל אבלים מבינים שלכל אירוע יש תקציב. אנו שואפים להציע מחירים תחרותיים עבור האוהלים ושירותים אחרים שלנו. החבילות שלנו נועדו להתאים לתקציב שלך ולספק לך את התמורה הטובה ביותר לכספך. בנוסף, אנו מציעים הנחות למי שמזמין מראש או רוכש מספר אוהלים. עם המחירים הנוחים והשירותים האיכותיים שלנו, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהאירוע שלך יהיה מוצלח.

הקמה ומשלוח ללא לחץ

אנו בהשכרת אוהל אבלים מבינים את הלחץ והקושי שיכולים לבוא יחד עם תכנון אירוע מיוחד. לכן אנו הופכים את ההקמה והאספקה של האוהלים שלנו ללא מתח ככל האפשר. הצוות שלנו יגיע לאתר וידאג לכל תהליך ההתקנה, כך שתוכלו להתמקד בהיבטים האחרים של האירוע שלכם. אנו נוודא שהאוהל מורכב כהלכה ושהוא עומד בתקנות הבטיחות הנדרשות. לאחר סיום האירוע, נוריד את האוהל ונעביר אותו משם ללא טרחה מצידכם.

שקט נפשי: בהשכרת אוהל אבלים אנו מספקים שקט נפשי ללקוחותינו. אנו מבינים שבטיחות היא בראש סדר העדיפויות בכל אירוע, ולכן אנו מוודאים שכל האוהלים שלנו עומדים בתקנות הבטיחות הנדרשות. כל האוהלים שלנו בנויים מחומרים עמידים ומיועדים לעמוד בכל תנאי מזג אוויר. בנוסף, האוהלים שלנו נבדקים ומתוחזקים באופן קבוע כדי להבטיח שהם במצב אופטימלי לשימוש.

התאמה אישית: בהשכרת אוהל אבלים אנו מבינים שכל אירוע הוא ייחודי. לכן אנו מציעים אפשרויות התאמה אישית לאוהלים שלנו. אנחנו יכולים להתאים אישית את האוהלים כך שיתאימו לנושא האירוע שלכם, ואפילו נוכל להוסיף תכונות מיוחדות כמו תאורה ושקעי חשמל. לא משנה איזה סוג של התאמה אישית אתה צריך, צוות המקצוענים שלנו יכול לעזור להפוך את החזון שלך למציאות. בהשכרת אוהל אבלים, אנו מחויבים לספק ללקוחותינו את התמורה הטובה ביותר לכספם. אנו שואפים להציע מחירים תחרותיים, הקמה ומשלוח ללא לחץ, שקט נפשי ואפשרויות התאמה אישית. עם המוצרים והשירותים האיכותיים שלנו, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהאירוע שלך יהיה מוצלח. צור איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על איך אנחנו יכולים לעזור להפוך את האירוע שלך להצלחה.

מגוון סגנונות של אוהלי אבלים להשכרה

בהשכרת אוהלי אבלים, אנו מציעים מגוון סגנונות של אוהלים כדי לענות על צרכי לקוחותינו. אנו מציעים אוהלים מסורתיים כמו גם אוהלים מודרניים ומסוגננים. יש לנו גם מגוון גדלים זמינים, כך שתוכלו למצוא את האוהל המושלם לאירוע שלכם. אנו מציעים גם אוהלים המיועדים להכיל קבוצות גדולות יותר או אירועי חוצות כגון חתונות. ללא קשר לגודל או סוג האירוע שאתם מארחים, יש לנו אוהל שיתאים לצרכים שלכם.

נוחות: בהשכרת אוהל אבלים אנו שואפים להפוך את תהליך ההשכרה לנוח ככל האפשר. אנו מציעים שירותי משלוח ואיסוף, כך שלא תצטרכו לדאוג להובלת האוהל בעצמכם. אנו מציעים גם שירותי התקנה באתר, כך שלא תצטרכו לדאוג להרכיב את האוהל בעצמכם. צוות המקצוענים שלנו ידאג שהאוהל מוקם כהלכה ושהוא עומד בכל תקנות הבטיחות. אנו מתחייבים להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר שניתן, כך שתוכלו להיות בטוחים שהאירוע שלכם יצליח.

השכרת אוהל אבלים לאירוע המיוחד שלך

כאשר אתם שוכרים אוהל מהשכרת אוהל אבלים, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו מוצר איכותי. אנו משתמשים רק בחומרים האיכותיים ביותר באוהלים שלנו והם נועדו לעמוד גם בתנאי מזג האוויר הקשים ביותר. האוהלים שלנו מושלמים גם לכל אירוע, החל ממפגשים משפחתיים קטנים ועד לאירועי חוצות גדולים. אנו מציעים מגוון סגנונות וגדלים, כך שתוכלו למצוא את האוהל המושלם לאירוע המיוחד שלכם. בין אם אתם מתכננים חתונה, מסיבת יום הולדת או אירוע חברה, אתם יכולים לסמוך עלינו שנספק לכם אוהל איכותי שיהפוך את האירוע שלכם להצלחה. אנו בהשכרת אוהל אבלים מבינים שהאירוע שלכם חשוב ומיוחד עבורכם. אנו שואפים לוודא שחווית ההשכרה שלך תהיה נטולת מתח ככל האפשר. יש לנו צוות מקצוענים שנמצא כאן כדי לענות על כל שאלה ולעזור לכם למצוא את האוהל המושלם לאירוע שלכם. אנו גם מספקים טיפים ועצות מועילות כדי להבטיח שהאירוע שלכם יתנהל בצורה חלקה. המטרה שלנו היא לוודא שהאירוע המיוחד שלכם יהיה אחד שצריך לזכור, ואנחנו כאן כדי לעזור לזה לקרות.

צוות המקצוענים המנוסים שלנו כאן כדי לעזור לכם לבחור את האוהל המושלם לאירוע שלכם. צור קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על שירותי השכרת אוהלי אבלים שלנו.

מעוניינים בפרטים נוספים וייעוץ מקצועי מצבעי מקצועי של חברת Tents4U השכרת אוהלים וציוד לאבלים ולאירועים ללא עלות?

חייגו עכשיו >053-345-8975 או השאירו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת ביותר.

 

מוצרים איכותיים 100%
מחירים אטרקטיביים 100%
אחריות מאלה 100%
שירות מקצועי ומדהים 100%
מאות לקוחות מרוצים 100%
השכרת אוהלים וסוכות אבלים ושבעה
אוהלים לאירועים
השכרת ציוד לאירועים
אוהלים לפי גודל
מידע מקצועי לעניין אותך
צבעי אזורי שירות
למה כדאי לכם לעבוד איתנו?

אמינות

אנו נותנים אחריות מלאה על האירוע שלכם. ומתחייבים לעמוד ברמה הגבוה הקיימת בשוק.

מקצועיות

לרשותנו הציוד המקצועי ביותר ואנו דואגים שהצוות שלנו יקבל את מלוא הידע הנדרש לכך.

מחיר לכל כיס

לרשותנו מגוון חבילות מיוחדות במחירים מוזלים, לא חייבים לשלם יקר בשביל אירוע מושלם.

עבודה בכל הארץ

אנו ב-Tents4u פועלים ועובדים בכל חלקי הארץ וזמינים לתת לכם שירות אדיב ומקצועי.

ציוד לכל מטרה

ב-Tents4u תוכלו לרכוש ציוד לכל סוגי האירועים, לרשותנו חבילות הכל כלול לבחירתכם.

ממליצים עלינו

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולחפש חברה המספקת שירותי השכרת אוהלים וציוד מקיף לאירועים ולאבלים? באזור מגורכם?
השאירו פרטים בטופס עכשיו ואצור עמכם קשר בהקדם האפשרי למתן ייעוץ מקצועי, הכוונה והצעה משתלמת שלא תוכלו לסרב לה.

דילוג לתוכן